BÓL SZYI, PLECÓW, MIĘŚNI


Dwa lata temu  miałam operację trzech dysków. Od tego czasu mogłam obracać się w lewo bądź w prawo, ale tylko ze stałym silnym bólem. Biorąc silne leki, mogłam jakoś to kontrolować. Mimo bólu, musiałam pracować i zarządzać dwoma firmami..
Od kiedy piję sok Noni, 40 ml 3 razy na dzień, nie potrzebuję brać pigułek na ból. Mogę chodzić z łatwością, i moje mięśnie stały się mocniejsze. Sok Noni pomógł mi bardzo zmieniając  jakość życia.


Susanne P., AUSTRIA 28 października 2000

 


Byłam w  Hiszpanii by odwiedzić przyjaciółkę z dzieciństwa z którą chodziłam do jednej  klasy , a której nie widziałam 37 lat. Przywiozłam jej skrzynkę soku Noni i ona zaczęła go pić. Cztery tygodnie później powiedziała mi , że jej ciśnienie krwi unormowało się, odeszły migrenowe  bóle głowy ( dostawała  je każdego ranka), a także  nie dostaje zadyszki kiedy  wchodzi do góry schodami. Dwa miesiące później powiedziała mi , że skurcze w nogach, których doświadczała przy codziennym wstawaniu z łóżka też odeszły.


Nimia R., USA 30 czerwiec 2000


Nawet nie wiem jak zacząć. Słyszałam o Noni przez kilka lat zanim go spróbowałam. Kiedy moja mama chorowała a ja szukałam czegoś naturalnego by ulżyć jej strasznemu bólowi, na Noni nawet nie spojrzałam. Byłem sceptyczna tak jak ona. Uważałam, że piłabym sok jeśli ona by brała. To co stało się później jest nieprawdopodobne. Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. (TMJ) Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Dzisiaj nie wiem dlaczego, ale to kontrolowało moje całe życie. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku.
Zdobywałam się na ogromny wysiłek by móc pracować. Mój lekarz zawsze przepisywał mi antybiotyki które mnie osłabiały i wiedziałam, że one niczego nie rozwiążą poza tym że czynią mnie tak chorą. Po dwu dniach picia Noni mój mąż powiedział mi że w nocy słyszał jak chrapię. On przewracał się i całował mnie, i nie obudziło mnie to!!! Po pierwszym tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech tygodni od czasu gdy miałam pięć lat. Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok Noni. Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieładzie. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw. One mają straszne efekty uboczne. Odkąd mój ojciec zaczął pić noni – ból w jego  kolanach po przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Noni oddało mi moje życie. Żałuję że nie wiedziałam o tym wcześniej. Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi i nie mam nagłych zachcianek na jedzenie. Gdyby nie było Noni bylibyśmy marni i podupadający na zdrowiu. Nigdy więcej!!!


Ronnyanne, USA 6 sierpnia 2003


Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku Noni i pijąc go po czterech dniach ból minął.


Magda S., Panama,  21 kwietnia 2001


Bożym  błogosławieństwem  jest  móc  pomóc  ludziom  gdy  są chorzy. Byłam pielęgniarką przez dwanaście lat. Widząc wielu chorych ludzi, poznałam jak syntetyczne leki mogą zaszkodzić naszym komórkom. Miałam ciągłe bóle pleców i szyi od ciągłego podnoszenia pacjentów na oddziale intensywnej terapii.  W końcu stałam się trwale  niepełnosprawna  aż do czasu poznania soku Noni. Teraz mogę robić moje ćwiczenie taebo i tańczyć.


Ligia P., USA 21 kwietnia 2001


Piję  sok  Noni  konsekwentnie  (dwa razy dziennie)  od października 2001. Mam uszkodzony kręgosłup z powodu gry w piłkę nożną  w  szkole  średniej  i miałem bóle od 39 lat. Przed tym jak zacząłem picie soku Noni zdarzało się, że nie mogłem wstać z łóżka bez pomocy. W ciągu trzech miesięcy od kiedy zacząłem pić sok Noni ból stał się znacznie łagodniejszy i mogłem już sam wstawać.   W październiku tego roku, wyjechałem z dziećmi na urlop i zapominałem zabrać ze sobą sok Noni.   W ciągu trzech dni  ból zaczął  wracać  a  po  siedmiu dniach miałem znów problemy z chodzeniem  (Nie wiedziałem w jaki sposób wrócę do domu).   Po  powrocie  podwoiłem  moją normalną dawkę  (2 uncje)  przez dwa dni i wróciły dobre czasy.  Teraz jest połowa listopada i czuję się świetnie.  Kiedy zaczynałem picie soku Noni, powiedziano mi a także przeczytałem,  że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok Noni nie działa na każdego w ten sam sposób. Część osób czuje  zmianę  już  w  ciągu  pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego.  Te osoby które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość,  że następują zmiany wewnątrz ich organizmu których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Trzeba być cierpliwym i robić wszystko aby kontynuować codzienne dawkowanie.


Anthony P., USA 12 listopad 2002


Sok  Noni  poznałam  przez  moją  córkę.  Zasugerowała  mi,  żebym zaczęła pić Noni aby sprawdzić czy pomoże mi na skurcze i  bóle  pleców  których  wtedy doświadczałam. Sok pomógł mi powrócić do normalnego życia. Po około czterech miesiącach wróciłam do gry w tenisa dwa – trzy razy w tygodniu i chodzę w normalnej postawie.


Ann B., USA 30 czerwca 2000


Przez  większość  mojego  życia  gimnastykowałem się,  grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary.  Normalnie,  przez  kilka  dni  po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku Noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce.
Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku Noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych  na  mojej  skórze.  Ostatnio  połowa  z  nich  znikła  z  mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku Noni.


Ed H., USA 15 kwietnia 2003


Trzy  lata  temu  poszedłem do lekarza znaleźć odpowiedź na przyczynę bólu mięśni całego mojego ciała.  Zdiagnozowano ból włókien  mięśniowych,  byłem  przygnębiony,  zmęczony  i  zły.  Spróbowałem od współpracownika soku Noni  i  poczułem się wspaniale od pierwszego łyku… BĘDĘ NA SOKU TAK DŁUGO JAK DŁUGO BĘDĘ MÓGŁ GO KUPOWAĆ!!!


L. Bonn, USA 18 luty 2003


BÓLE WŁÓKIEN MIĘŚNIOWYCH- FIBROMYALGIA


Cierpiałam straszliwe bóle włókien mięśniowych ( Fibromyalgia ) z promieniującymi bólami idącymi dosłownie przez całe moje ciało od mojej twarzy do moich palców u nóg. Dyski od 2 do 7 w obszarze szyi wydymały się, powodując bardzo straszliwy ból między moim kręgosłupem i ramionami jak również ciągłe promieniujące bóle w moich dłoniach. Cierpiałam także na drażliwy syndrom jelit, artretyzm, ból góry i dołu pleców, rwę kulszową, zapalenie kaletki w udach i bóle głowy. Jakby tego było mało miałam też ostrogę kostną i facitis w mojej lewej pięcie. Mój lekarz powiedział że mam artretyzm w moich stopach. Od tego czasu w modlitwach błagałam Boga o cokolwiek co by mnie wyleczyło, albo coś, co pomagałoby mi z tym bólem żyć. Straciłam pracę i przez przypadek poznałam sok Noni.
Najpierw, oczywiście nie wierzyłam że coś zdarzy się jak spróbuję właśnie tego naturalnego lekarstwa które mi zalecali. Ale miałam nadzieję na kilka pozytywnych wyników po usłyszeniu kilku osób i ich wynikach picia soku Noni. Przez pierwszy tydzień piłam jedną łyżkę stołową rano i wieczorem. Przedtem byłam bardzo zmęczona po obudzeniu się rano. Po 4 dniach picia soku zaczęłam czuć więcej energii i nie musiałam w dzień spać. W 2 tygodniu byłam „napakowana” energią. Moje symptomy drażliwych jelit odeszły, dzień przedtem doświadczyłam 5-8 okresów biegunki. W 3 tygodniu zauważyłam że nie czuję promieniujących bólów w moim ciele! To była dopiero ulga. Podczas czwartego tygodnia zauważyłam zmniejszanie się bólu w mojej stopie. Teraz po 1,5 miesiącach nie mam więcej symptomów drażliwych jelit, ból w mojej stopie zmniejszył około 80%, i mogę chodzić na całej stopie, nie tylko na jej jednej stronie – po raz pierwszy od 5 lat. Ramiona mnie nie bolą; mam więcej energii – nawet nie wiem co mam z nią zrobić. Śpię jak dziecko, podczas gdy przed Noni prawie nie spałam  z  powodu bólu włókien mięśniowych, straciłam także wagę – nie mam ochoty jeść w nadmiarze tak jak kiedyś. Czuję że straciłam niemal 90% bólu jaki odczuwałam wcześniej od czasu jak zaczęłam pić ten cudowny sok od Boga. Dziękuję Bogu za wysłuchanie mojej rozpaczy i odpowiedź na moje modlitwy… Poleciłam ten sok 8 innym ludziom , którzy teraz go piją i informują mnie cały czas jak on działa na ich choroby i ogólne samopoczucie. Czuję się wspaniale, faktycznie czuję teraz ochotę na życie jak normalny człowiek, nie jestem osłabiona, nie mam myśli samobójczych jak kiedyś z powodu mojego bólu. Moje spojrzenie na życie zmieniło się radykalnie… Jestem naprawdę nowym człowiekiem… dzięki sokowi Noni i Bogu który stworzył ten zdrowotny owoc oraz tym ludziom którzy wnieśli ten sok do świata. Chwała Bogu.


Victoria S., USA 8 lipca 2002


Przed około rokiem czasu zetknąłem się pierwszy raz z sokiem Noni, muszę przy tym powiedzieć, że moje wstępne nastawienie było bardzo sceptyczne. Zacząłem szukać fachowych informacji na ten temat i muszę szczerze powiedzieć, że wszystkie informacje, które znalazłem bardzo pozytywnie mnie zadziwiły, tym bardziej, że wiele problemów, które opisywali różni ludzie pijący od jakiegoś czasu już sok Noni, były także moimi problemami, a miałem dwa największe: po pierwsze duże nadciśnienie, a po drugie prawie stale bóle kręgosłupa. To właśnie te bóle były moim największym problemem, proszę sobie wyobrazić kogoś, kto ma pracę przy biurku, a nie może dłużej niż parę minut siedzieć bez bólu. Lekarze do których chodziłem przepisywali mi różnego rodzaju środki przeciwbólowe, które pomagały na bóle, ale niestety bardzo szkodziły na żołądek i inne organy. Wreszcie zdecydowałem się na kupno soku i sprawdzenie jego działania na sobie. Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem po paru dniach, było więcej energii w ciągu dnia. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, (to nie bolało). Po około dwóch tygodniach zauważyłem, że nie potrzebuję brać moich tabletek przeciwbólowych, gdyż bóle ustały, na szczęście do dzisiaj nie powróciły. Następną rzeczą, która przyszła trochę później było moje ciśnienie krwi. Po mniej więcej 6 miesiącach zaczęło się stabilizować, tak, że dzisiaj nie muszę brać żadnych tabletek przeciw nadciśnieniu. Szczerze powiedziawszy dzisiaj po roku czasu z człowieka, który był bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkich suplementów, nawet w ogóle medycyny naturalnej, stałem się osobą, która bardzo zmieniła swoje patrzenie na leczenie i możliwości, które daje nam medycyna naturalna, wellness, suplementy, a przede wszystkim Noni.
W ciągu ostatniego roku zetknąłem się z wieloma innymi osobami osobiście, które piją regularnie Noni i ich opinie i doświadczenia są naprawdę fascynujące, jak tak mały owoc może tak pozytywnie na nas wpływać i działać.


Marek J. ,  Polska  10 luty 2007r


W 1965  grając  w  baseball  pośliznąłem  się na drugiej bazie i złamałem kostkę. Od ponad dziesięciu lat stan jej się pogarszał i około 95% czasu odczuwałem ból.  Szczególnie w nocy. Zasypiałem i budziłem się z powodu bólu. Zacząłem picie soku Noni 19 września 2002.  W dniu 10 października 2002 (czyli po 3 tygodniach) ból w kostce stawał się coraz mniejszy. Nie mogłem uwierzyć,  że  przez  wszystkie  te  lata  było  tak  źle a  teraz prawie nie mam jakiegokolwiek bólu. Sok rzeczywiście działa na złagodnienie bólu i będę pić Noni do końca życia.


Dick F., USA 12 listopad 2002


Mam pięćdziesiąt  dziewięć  lat  i  przez  trzydzieści  pięć  lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: miałam  raka  piersi,  fibromylagię, artretyzm,  półpaśce,  zawroty  głowy,  utratę słuchu bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią  mojego  życia.  Kiedy  mój  przyjaciel  powiedział  mi  o  soku  Noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować.  Sok  poprawił  moje  zdrowie.  Wszystkie moje  obrzmienia  zeszły  i  nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom.


America C., USA 21 kwietnia 2001


Zaczęłam picie Noni na przewlekłe bóle pleców. Cierpiałam przez kilka lat, żyjąc na lekach przeciwbólowych i z powodu braku snu.  Minęły  dwa  miesiące  odkąd  nie  muszę już brać jakiegokolwiek leku na ból i przesypiam całe noce. Innym sukcesem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że dzięki piciu Noni nie muszę już brać przepisanego mi leku na przewlekłą zgagę – Losec.


Reese M., Canada 1 sierpień 2003


Pierwszym razem, kiedy spróbowałam soku Noni, po godzinie odczułam zmniejszenie bólu. W ciągu trzech dni ból całkiem minął.


Faye E., USA 30 czerwca 2000


Od  około  dwunastu  lat  miewałam  bardzo,  bardzo silny,  chroniczny ból, który mogłam jedynie przetrwać używając silnych tabletek  przeciwbólowych.  Podczas  pierwszego  tygodnia picia soku Noni niewiele się zmieniło. Właściwie miałam lżejsze ale ciągłe bóle głowy, zawroty głowy i kilka innych problemów. Pomyślałam że podwoję dawkę soku Noni. Po dwóch tygodniach problemy minęły. Po miesiącu najgorsze skurcze (ataki) przeszły i całkowicie pozbyłam się bólu. To zwycięstwo wprawiło mnie w zdumienie. Przedtem były co najmniej trzy dni w miesiącu kiedy musiałam pracować z ciągłym bólem.
Czuję się bardzo dobrze i zdrowo z sokiem Noni. Mam nadzieję że każdy może mieć takie wspaniałe doświadczenie.


Gudrun K., Niemcy, październik 1999


W  1995r  uczestniczyłam  w  dwóch wypadkach samochodowych. W pierwszym byłam uderzona z tyłu i zraniłam moją lewą stronę. W  drugim  byłam  uderzona  z  przodu i ucierpiała moja prawa strona. Chodziłam do wielu lekarzy i na wszystkie typy terapii.  Wszyscy  mi  mówili,  że  będę  odczuwać  ból przez resztę życia. Trzy miesiące picia soku Noni spowodowało że ból przeszedł i więcej się nie pojawił. Wiem, że przez resztę mojego życia dzień zawsze będzie zaczynać się z sokiem Noni.


Margaret L., USA 21 kwietnia 2001


Piję  sok  Noni  konsekwentnie  (dwa razy dziennie)  od października 2001. Mam uszkodzony kręgosłup z powodu gry w piłkę nożną  w  szkole  średniej  i miałem bóle od 39 lat. Przed tym jak zacząłem picie soku noni zdarzało się, że nie mogłem wstać z łóżka bez pomocy. W ciągu trzech miesięcy od kiedy zacząłem pić sok noni ból stał się znacznie łagodniejszy i mogłem już sam wstawać.   W październiku tego roku, wyjechałem z dziećmi na urlop i zapominałem zabrać ze sobą sok noni.   W ciągu trzech dni  ból zaczął  wracać  a  po  siedmiu dniach miałem znów problemy z chodzeniem  (Nie wiedziałem w jaki sposób wrócę do domu).   Po  powrocie  podwoiłem  moją normalną dawkę  (2 uncje)  przez dwa dni i wróciły dobre czasy.  Teraz jest połowa listopada i czuję się świetnie.  Kiedy zaczynałem picie soku noni, powiedziano mi a także przeczytałem,  że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok noni nie działa na każdego w ten sam sposób. Część osób czuje  zmianę  już  w  ciągu  pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego.  Te osoby które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość,  że następują zmiany wewnątrz ich organizmu których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Trzeba być cierpliwym i robić wszystko aby kontynuować codzienne dawkowanie.

Cierpiałam na ból ramienia od ponad sześciu miesięcy.  Podjęłam decyzję żeby z tego powodu iść do lekarza.  Wtedy rodzice poprosili mnie żebym ich zawiozła do Nowego Meksyku na spotykanie nie wiedziałam nic o soku noni. Poszliśmy na domową prezentację i tam dostałam moją pierwszą uncję noni.  Także dostałam drugą uncję na tym spotykaniu.  Cały ból ramienia minął i  nie wrócił do dziś.


Keta J., USA 21 kwietnia 2001


Zacząłem  pić  sok  noni  mając nadzieję ze ulży bólowi ramienia.  Miałem zapalenie ścięgna od gry w tenisa  i  z  powodu bólu przestałem grać.  Po  piciu  1  uncji  soku  noni  każdego ranka  po  tygodniu nie zauważyłem żadnych zmian.  Wtedy dostałem książkę „ Noni Juice – 101 Medicinal Uses’ Neila Solomona M.D., Ph. D i zrozumiałem, że powinienem zwiększyć dawkę do 2 uncji dwa razy dziennie. Pod koniec drugiego tygodnia obudziłem się w ,,środku nocy”, jak to zwykle bywało. Stwierdziłem jednak,  że słońce jest za oknem  i  że  jest ranek. Spałem przez cała noc.  To było niewiarogodne!   Od tego czasu wstałem w środku nocy tylko raz. Pijąc sok noni, oprócz pozbycia się bólu ramienia, załatwiłem także problem bezsenności, który miałem od10 lat.


Richard J., USA 30 styczeń 2001


Uszkodziłem  prawe  ramię  podnosząc  ciężary  na uczelni. Od tej pory miałem dokuczliwy przewlekły ból przez sześć lat. Ból ograniczał  ruchu  mojego  prawego  ramienia.  Mój  doktor  mówił  że  to  artretyzm  i  radził przyjmować leki.   Na szczęście odmówiłem! Nie chciałem brać chemikaliów przez resztę życia. Usłyszałem o soku noni i zdecydowałem poddać go próbie. Po dwóch  i  pół  miesiąca  picia soku noni,  zauważyłem że ból zelżał. Po trzech miesiącach ból zupełnie minął i odzyskałem pełną władzę w ramieniu.   Teraz (po dziewięciu miesiącach),  nie mam bólów ani żadnych innych dolegliwości.   POWIEDZ “TAK” DLA NONI!!!!


Curt M., USA 1 Apr 2003


Mocno  zraniłem  plecy  w  sierpniu  1986  roku  podczas  pracy  w zakładzie mięsnym.  Byłem na zwolnieniu lekarskim przez dwadzieścia  dwa  tygodnie  i  dni mijały w straszliwym bólu. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu. Brałem osiem do dwunastu „Advil” dziennie by ulżyć bólowi i chodziłem do kręgarza sportowego przez dziesięć lat tylko po to żeby wreszcie usłyszeć że potrzebuję operacji.   Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy  by nadbudować strukturę moich kości.   Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. W listopadzie 1999 mój dobry przyjaciel powiedział mi o noni i dał literaturę do poczytania.   Pomyślałem że jeżeli ten produkt jest nawet w połowie tak dobry jak o tym informują to zechcę spróbować.  Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni  ból  w  plecach  –  który  miałem  od  1986r  –  przeszedł.  Zajęło  około  sześć  tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i  uprawiać  nadal  wschodnie  sztuki  walki.  Jako  58  letni  posiadacz  czarnego  pasa z powrotem trenuję dwudziestoletnich studentów a oni nie mogą nadążyć za mną i moim sokiem noni.


Daryle B., USA 18 marca 2002


Cześć.  Mam  na  imię  Paul  i  mieszkam  w  Australii.  Byłem  przemęczonym  i  zestresowanym  dziennikarzem  pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni”. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi  ten  zabawny  sok  z  wysp  pomóc?   Jednak  już  po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało  mojej  dziewczynie,  ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie – sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął.  Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia – chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!


Paul M., Australia 20 czerwca 2000


W pracy często posługuję się mikroskopem  i  przez to miałam problemy z szyją,  ramionami i prawą ręką.  Moja przyjaciółka pokazała mi sok noni. Zaczęłam picie 1 uncji przed śniadaniem i 1 uncji przed obiadem. Dwa tygodnie później czułam się dużo lepiej i ból odszedł.


Cande D., USA kwiecień 2001


Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.


Terry S., USA 21 kwietnia 2001


Po  pierwszych  trzech  miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca  trzy  latka  jest  silniejsza  a  mój  poziom  cukru  we  krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni” do skóry. Używam  go  często  sama  i  w  przypadku  urazów  u  mojej  małej  dziewczynki.  Dwa  tygodnie  temu  stłukła  sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni”.


Supada M., THA 7 luty 2003

Przyjaciel powiedział mi o niewiarogodnych wynikach leczenia raka jakie uzyskał dzięki piciu soku noni. Musiałem spróbować na  mój  ból,  który mam od dwunastu lat z powodu zniszczonego dolnego dysku i ostatnich sześciu lat z powodu RSI (uraz na skutek  często  powtarzanego  wysiłku)  w  mojej  prawej   ręce.  Po  wypiciu jednej butelki noni w ciągu miesiąca, ból w obu miejscach  niemal  zupełnie  minął.  Kompletnym  zaskoczeniem dla mnie był fakt, że na łysych miejscach mojej głowy teraz ma nowo rosną włosy. Po 10 latach powolnego tracenia włosów zaczynają ponownie odrastać. Nadal nie mogę w to uwierzyć.


John S., Australia 27 marca2002


Nazywam się dr. Albert Baiden Amissah.  Od dziecka cierpiałem na chroniczną astmę.  Moja  córka  przyniosła  mi  sok noni żebym  spróbował.  Wątpiłem  w  to  ponieważ próbowałem już dużo różności.  Ona nalegała, aż w końcu zacząłem używanie soku. Od trzech miesięcy piję sok noni i od tego czasu nie miałem żadnych ataków astmy. Dziękuję Bogu, córce i noni. Sok też złagodził dokuczliwy ból w moich plecach. Spróbuj to. To działa.


Dr. Albert B.A., Ghana, 19 września 2002


Przez blisko  40  lat  miałem  kłopoty  ze  snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi  znajomi  uważali,  że  powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach  picia  soku  nie  miałem  więcej  bólu.  Dziękuję  Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie . Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo.  Teraz  mam  więcej  energii.  Mój  wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie.  Moja żona  Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma  dołkami  golfa,  zamiast  dwoma dołkami  jak  kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie.


Douglas F., Australia 22 maja 2002